Časté otázky a odpovědi

Pro koho je hra určena? Je otevřená i pro nováčky?
Ano, rádi přivítáme nové tváře. Hra je určena pro lidi od 18 let, kteří si chtějí zahrát roli, řešit zápletky, vytvářet zajímavé situace pro sebe i pro ostatní, věnovat se nějaké přípravě před hrou, zkrátka pro lidi, kteří si chtějí hru užít a ne strávit pár klidných dní v lese.

Kde se bude spát?
Spaní bude jiné pro každou herní skupinu. Dozvíte se po vašem zařazení do skupiny.

Jak se přihlásit?
V první vlně vyplníte krátký dotazník o vašich herních preferencích, my vás zařadíme do skupiny a tam dostanete výběr postav, které si po společné domluvě s námi rozdělíte.

Kdy bude herní doba?
Hrát se bude po celou dobu bez přerušení od čtvrtečního poledne do sobotního večera. Tedy i v noci. Přesný čas a místo začátku hry bude pro každou skupinu odlišné.

Proč je poplatek 750 Kč?
Snažíme se pro vás připravit zajímavou hru jak dramaticky, tak i vizuálně s kulisami a speciálními efekty, které jsou finančně náročnější, ale my věříme, že to hře přidá na autentičnosti a vám na zážitku.

Máme si přivést vlastní jídlo?
Ano, je to pro hru mnohem přirozenější, většina postav nemá důvod se společně stravovat a my bychom těžko pro všechny připravili co mají rádi. Ponecháme na vaší fantasii jak vaše jídlo přizpůsobíte podle vaší postavy.

Přečetl jsem si Zasazení. Svět je to asi fajn, koneckonců stejnej jako ten náš, ale co se na té hře bude dít, o čem je a jaké můžu hrát postavy?
Bližší informace se zásadně liší podle skupiny, kterou budete hrát. Tyto obdržíte po tom, co si zvolíte svojí skupinu.Nahoru

vytvořil Obora team ©2012 | larp.obora (zavináč) seznam.cz