Organizátoři

Na této hře se podílí následující lidé a skupiny:

David Wagner

Připravoval Ardavská údolí, Portu Rossu, I Speak Only da Truth, Tábor a nějaké další švandy. Věnuje se pedagogice, larpům a chovu koček. Rád by nyní stvořil hru, která bude zároveň epická, smutná, vyhnaná do extrému a zároveň bude nést nějaká zajímavá podobenství a ducha svojí doby. Bude spokojen, když to bude někoho bavit.

Eva Mlejnková

Věnuje se hraní LARPů přibližně 6 let. Má pokoj plný divných věcí, pečuje o dva kocoury - Šakala Šampiona a pana Kočičáčka. Taky se dost kamarádí s Koalou, co bydlí v jejím počítači a občas jí žere nějaké dokumenty (eukalyptus je vzhledem k jejím skromným poměrům prakticky nedostupný). V týmu je kvůli nemístným poznámkám a jiné kreativní činnosti.

Zuzka Karasová

Larpy hraje poměrně krátce, tedy od roku 2009, dříve se podílela na organizaci „larpů pro nejmenší“ a to letním dětským táborům. Mezi její další zábavy patří Irský tanec, šifrovačky a útěky z civilizace. Na larpech má ráda hluboké ponoření do postavy, dramatičnost, těžká rozhodování a samozřejmě epiku. Věří, že společně vytvoří hru nevídanou, bez hluchých míst a plnou silných emocí.

Petr Platil

Před pár lety řekl, že se na přípravy larpů může vyprdnout a mimo to, že je členem Mad Fairy o.s., jich letos pořádá hned několik. Obora je samozřejmě ten, na který se těší nejvíc. Když se mu podaří do svého volného času ještě něco nacpat, je to trocha sportu a internetů. Na hře se mu líbí osobní dramata, protože věří, že to ji dokáže udělat nejsilnější a nezapomenutelnou.

Ondřej Hartvich

S larpy má zatím nejméně zkušeností z celého týmu, ale díky svému studiu etnologie a zájmům se v něm rozhodně neztratí. Na hrách má rád osobní dramata plná emocí a rád by nyní zprostředkoval silné dramatické zážitky i ostatním.

Markéta Haladová

Na larp se poprvé dostala před dvěma lety, i když o této komunitě věděla už dlouho, ale byla příliš zaneprázněna vedením dětského oddílu a pořádáním her s Podsvětím.cz. Myslí si, že tvrzení "hráč a postava jsou dvě oddělené věci" je jeden velký alibismus, protože nikdo z organizátorů pořádně neví jak pracovat z přesahem, který automaticky vzniká. Sama také neví, ale minimálně se tím snaží zabývat. Na hře je pro ní důležitá atmosféra.

Ondřej Janovský

Okolo larpů se ochomýtá jářku už asi 12 let. Přestože pamatuje časy, kdy lidem stačilo ke štěstí pár provázků mezi stromy a násada na motyku, má rád přesvědčivé ztvárnění herního prostředí a věrohodné kostýmy a rekvizity. Zato moc nemusí tyhlety imerze, katarze, inverze a traverze. Raději zábavu, než emotivní výlevy. Je zodpovědný za tyto webové stránky.

Fallon Elenwen

Organizátorka dávných Nofarů, šermířka, bardka a milovnice příběhů.

Moravian Larp, o.s.

Poskytl hosting! O těchto dobrých lidech a o tom, co mohou udělat pro vás a vy pro ně se více dočtete na moravianlarp.eu. Děkujeme!Nahoru

vytvořil Obora team ©2012 | larp.obora (zavináč) seznam.cz